fbpx
Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

    Güncelleniyor...

0.242 248 36 46 0.555 802 42 20
Pzt - Cmrt: 9:00 - 22:00 Çalışma Saatleri
info@zorludis.com E-Mail
Title Image

Laminate Venner (Yaprak Porselen)

Anasayfa  /  Laminate Venner (Yaprak Porselen)

Diş görünüşünü olumsuz şekilde etkileyen bozuk dişler için kullanılan estetik bir çözümdür. Lamine Diş ışık geçirkenliğine sahip bir tabakadan oluşmaktadır. Doğala en yakın yapısı ile diğer dişlerin görünümüne ve özelliğine sahiptir.

Porselen Lamine diş uygulamaları ne kadar zaman alıyor ve acı veren bir yöntemidir diye bir çok kişi merak ediyor. Öncelikle Porselen Lamine diş yöntemi minimal invaziv bir yöntemdir. Yani dişin üzerinde az bir pürüzlendirme hatta bazı vakalarda hiç pürüzlendirme yapılmadan dahi yapılabiliyor. Bu durum vakaya bağlı olarak değişebiliyor, hekimin karar vermesi gerekiyor.

Ağız pürüzlendirme yapıldığı için geçici diş yapmaya gerek yok ve bir haftada kişi özlediği gülüşe kavuşabiliyor.
Birinci seansta kişiden ölçü alınıyor. İkinci seansta şekil ağızda beğeniliyor özel gülüş tasarımı yöntemleriyle ve üçüncü seansta bu porselen lamine dişler seçtiğimiz renkte, formda geldikten sonra ağızda deneniyor. Hekim ve hasta onayı ile dişler ağıza yapıştırılıyor. Kişi istediği estetik gülüşe bir hafta gibi kısa bir sürede kavuşmuş oluyor ki bu çok büyük bir güzelliktir.

Laminate Venner

Porselen Lamine Diş İle Yapılan Gülüş Tasarımı

Lamine Diş Kaplama, Günümüzde mükemmel ve estetik görünen bir gülüş insanlara sıcaklık vermektedir. Dişlerimizin şekli, rengi ve kalitesi karşımızdaki insanlara gençlik görünümü, sağlık ve kendine güven olarak yansımaktadır. Elbetteki mükemmel, estetik gülüş kariyerinizi ve özel hayatınızı olumlu yönde geliştirecektir. Aynaya baktığınızda gülüşünüzden memnun değilseniz bu konuda uzman bir diş hekimine başvurarak kısa sürede arzu ettiğiniz estetik gülüş ve görünüşe kavuşabilirsiniz.

Porselen lamine nedir, nasıl yapılır?
Lamine diş, tırnak kalınlığında, istenen renk, boy ve formda özel olarak hazırlanmış bir porselen tabakanın dişin ön yüzüne yapıştırılması işlemine denir. Porselenden imal edilen bu kaplamalar ortalama 0,7mm kalınlığında, ışık geçirgenliğine sahiptirler. Mevcut bir diş üzerine mükemmel bir uyum ve hassasiyetle hazırlanıp yerleştirilirler. Porselen lamine uygulanacak dişlerde az miktarda da olsa bir aşındırma yapmak gerekir, bu yapılan aşındırma oranı dişin formuyla, rengiyle, konumuyla doğru orantılı olarak belirlenir.
Porselen lamine diş uygulaması hakkında daha detaylı bilgileri hekiminize danışarak öğrenebilirsiniz.
İmplant son yıllarda çok konuşulur hale geldi ve güvenirliliğini artık ispatlamıştır. İmplant, çene kemiğine yerleştirilen diş boşluğu olan bölgelere konulan özel titanyum vidadır.

Hekimlerimiz

Branşında uzman hekimler ile bir ekip çalışması çerçevesinde, en güncel ekipmanları kullanarak genel anestezi gerektirmeyen her türlü ağız ve diş sağlığı tedavi hizmetlerini sunmaktayız.

2017 Temmuz ayında Zorlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurmuştur. Yurt içi ve yurt dışı birçok kongre , sempozyum ve kurslara katılmıştır.

Diş Hekimi

Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden başarı ile mezun olmuştur.

Diş Hekimi

Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden başarı ile mezun olmuştur.